O NÁS

Psal se rok 2008, kdy jsem si pořídil první vysněnou zrcadlovku a od té doby jsem fotil jako nadšený amatér. V roce 2011 jsem si koupil CANON, který natáčel i videa a v té době jsem přesně věděl, jaká bude moje cesta. Nadchlo mě to tak, že jsem se učil stříhat videa a zdokonalovat, aby se má vášeň stala mou prací. 

Od roku 2014 jsem OSVČ a prezentoval se pod názvem EMproduction. Po nějakém čase jsem přijal nabídku natáčet dokumentární videa o České krajině pro Českou televizi, Lesy ČR, ministerstvo životního prostředí, CHKO,.. Videa vyhrávala mnoho cen na filmových festivalech v Karlových Varech. 

Po dokončení 2 série Krajinou domova jsem se rozhodl vrátit se zpátky k mé původní cestě EMproduction a pracovat sám za sebe.  A jelikož jsem na to už nebyl sám a vzal si pod křídla moji přítelkyni, která je vášnivá fotografka a kameramanka, rozhodli jsme se naši tvorbu dělat pod novým názvem SIAMI. Společnými silami vytváříme práci v odvětví foto/video, kterou děláme s láskou a skvěle se doplňujeme.